Gniew Króla Smoków. Smocza straż. Tom 2 
(audiobook mp3)

Gniew Króla Smoków. Smocza straż. Tom 2 (audiobook mp3)

Dla dzieci

Wydawnictwo: WAB
Seria: Smocza Straż
Czas trwania: 12 godz. 12 min.
Rozmiar 686,7 MB
Data premiery: 2019-06-12
Tytuł: Gniew Króla Smoków. Smocza straż. Tom 2
Seria: Smocza Straż
Autor: Mull Brandon
Tłumacz: Lisowski Rafał
Lektor: Zadura Janusz
Wydawnictwo: WAB
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2019-06-12
Rok wydania: 2019
Format: MP3
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Kopiowanie: nie dotyczy
Indeks: 33033327

kontynuacja serii „baśniobór”. kendra i seth sorensonowie nie mogą zaznać spokoju. Celebrant, król smoków, planuje odwet i zemstę. Gniew Króla Smoków. Smocza straż. Tom 2 (audiobook mp3) Ebook. Wadzą mu smocze azyle, które nie są już przez niego postrzegane jako bezpieczne przystanie, a jako ograniczające wolność więzienia. pora się wydostać i przejąć kontrolę nad światem! czy rodzeństwu sorensonów uda się stawić czoła nowemu niebezpieczeństwu? jakich mocy będą musieli użyć, jaką siłą się wykazać i z czyjej pomocy skorzystać, by przeciwstawić się złym siłom? jaką rolę w tej historii odegra czarkamień? (...) rozpocznie się otwarta wojna, która będzie trwała aż do czasu wyłonienia zwycięzcy. Nie miejcie złudzeń. Gniew Króla Smoków. Smocza straż. Tom 2 (audiobook mp3) Pdf. Smoki zatriumfują. .

Komentarze

malina

malina

Super miotło mnom aź na podłogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonim

Anonim

Doskonała kontynuacja świetnej serii książek. Lektor na najwyższym poziomie. Polecam.

Egzo

Egzo

Fabuła znów pozytywnie zaskakuje, a dodatkowo książkę czyta świetny lektor!

lipaeug

lipaeug

"Smocza straż" i "Gniew Króla Smoków" to wspaniały powrót do świata Baśnioboru! Mull dalej pokazuje, że potrafi pisać wciągające przygodowe fantasy z magicznymi światami, przepięknymi krainami i nadzwyczajnymi mieszkańcami! Chociaż w tej części jest trochę mrocznej niż w poprzednich to dalej lektura dla czytelników w każdym wieku! Polecam :)

Anonim

Anonim

"Gniew Króla Smoków" to dotychczas chyba najlepsza część cyklu "Baśniobór" i kontynuacji "Smocza straż". Pełna przygód, wciągająca i trzymająca w napięciu fantasy - lekka ale nie głupia, od której po prostu trudno się oderwać! Brandon Mull przeszedł samego siebie! Już nie mogę doczekać się kolejnej części :)

Zostaw komentarz