Listy zza grobu

Listy zza grobu

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 283
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2019-05-15
Tytuł: Listy zza grobu
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 283
Data premiery: 2019-05-15
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32835700

Po czasie kaja traktuje to już jedynie jako zwyczajną tradycję – aż do momentu, gdy w listach zaczyna dostrzegać drugie dno…tymczasem do miasteczka po dwudziestu dwóch latach wraca seweryn zaorski. Patomorfolog i samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zrujnowany dom rodzinny kai i rozpoczyna remont. największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.dwadzieścia lat po śmierci ojca kaja burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości. Listy zza grobu Pdf. Zadbał o to, przygotowując je zawczasu i zlecając coroczną wysyłkę tego samego, pozornie przypadkowego dnia. W zniszczonym garażu odnajduje zamurowaną skrytkę z materiałami, które rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad… . Listy zza grobu Ebook.

Komentarze

Anonim

Anonim

Moja pierwsza książka Pana Remigiusza.... Super! Jestem zachwycona juz zaczynam następną książkę tego autora, mam nadzieję że będzie też tak fantastyczna jak ta....

anonymous

anonymous

Po raz kolejny pan Remigiusz Mróz nie zawiódł. Świetna książka, pełna tajemnic i nie przewidzianych zwrotów akcji. Wszystko przedstawione w sposób niesamowicie przyjemny i lekki, a te wszystkie zagadki naprawdę na wagę złota. Wciągnęłam w trzy dni, nie mogłam przestać. Czekam na kolejny tom i trzymam kciuki za wspólną przyszłość Seweryna i Kai. Pozdrawiam.

Bartmir

Bartmir

Tragedia, naprawdę jestem rozczarowany. nie wiem czy to chwilowy kryzys spowodowany zakochaniem, czy jazda na popularności ale czegoś takiego się nie spodziewałem po Panu Remigiuszu... Książka ciągnęła się niemiłosiernie, Główny watek z odkrywaniem kolejnych zagadek był nie do przełknięcia. Przeczytałem wszystkie, dosłownie wszystkie książki Pana Mroza ale to jest najgorsza "powieść " jaka się Jemu przytrafiła. Zdecydowanie nie polecam. Sorry.

Anonim

Anonim

A ja po Chyłce i Forście jestem, jakby tu powiedzieć, trochę zawiedziona. Takie to powierzchowne. Może następne części będą lepsze.

Juraj Tobola

Juraj Tobola

Mój pierwszy kontakt z tym autorem. Chyba się uzależniłem.

Basia

Basia

Jak zwykle Mroz nie zawiodl. Ksiazka wciaga od samego poczatku.

Zostaw komentarz