Ślepiec

Ślepiec

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Seria: Mroczna strona
Liczba stron: 233
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2019-02-27
Tytuł: Ślepiec
Seria: Mroczna strona
Autor: Czornyj Max
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 233
Data premiery: 2019-02-27
Rok wydania: 2019
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32017779

Kim jest mężczyzna nazywający siebie ślepcem? kto będzie kolejną ofiarą? bestialstwo zbrodni i presja opinii publicznej napędzają akcję do zawrotnego tempa, a czornyj po raz kolejny udowadnia, że nie zdobył list bestsellerów przez przypadek. . Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Langer i rembert tworzą szczególny duet, razem stawiając czoła seryjnemu mordercy. sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu, kiedy morderca znowu daje o sobie znać. cudze oczy patrzą na was. zawsze. ona ma takie piękne oczy. Ślepiec Ebook. Sprawa zostaje przydzielona komisarz lizie langer, która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości. do zespołu śledczych dołącza orest rembert - młody profiler, który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy. Muszę je mieć… w pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Ślepiec Pdf.

Komentarze

Anna

Anna

Doskonała

d3jvv

d3jvv

Dobra książka z niebanalnym zakończeniem. Sama postać głównej bohaterki momentami irytująca, aczkolwiek całościowa fabuła zdołała to przykryć. Warto przeczytać.

Anonim

Anonim

Z początku wszystko będzie Was w tej książce denerwować ale każdy bzdurny szczegół ma znaczenie. Później akcja przyspiesza i ma nieoczekiwane zwroty. Naliczyłam co najmniej cztery. Dla mnie to kwintesencja kryminału

adamtrusk

adamtrusk

Wciagajaca historia , bardzo ciekawy watek

Zostaw komentarz