Becoming. Moja historia

Becoming. Moja historia

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 447
Rozmiar 7,2 MB
Data premiery: 2019-02-13
Tytuł: Becoming. Moja historia
Autor: Obama Michelle
Tłumacz: Żukowski Dariusz
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 447
Data premiery: 2019-02-13
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31728607

Porządkuje doświadczenia, które ją ukształtowały – od dzieciństwa w południowym chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku, kiedy musiała pogodzić macierzyństwo z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata. Becoming. Moja historia Ebook. jako pierwsza dama stanów zjednoczonych – i pierwsza afroamerykanka na tym stanowisku – pomogła uczynić biały dom bardziej otwartym niż kiedykolwiek wcześniej. Towarzyszyła mężowi, gdy prowadził amerykę poprzez niektóre z najtrudniejszych chwil w historii kraju. Becoming. Moja historia Pdf. Swoje zwycięstwa i porażki, zarówno te publiczne, jak i prywatne, opisuje z niezawodną szczerością i wielkim humorem, opowiadając historię swego życia w taki sam sposób, w jaki je przeżyła: we własnych słowach i na własnych warunkach.ciepła, mądra i odkrywcza – książka „becoming” to zaskakująco intymny rozrachunek w wykonaniu kobiety wrażliwej i stanowczej, która konsekwentnie przerastała cudze oczekiwania. Jej opowieść potrafi natchnąć do tego samego. . Została wielką rzeczniczką kobiet, zarówno tych w usa, jak i na całym świecie, gruntownie zmieniając przyzwyczajenia rodzin w zakresie zdrowszego i bardziej aktywnego życia. A przy tym pokazała nam, jak się poruszać na parkiecie, totalnie wymiatała w carpool karaoke i wychowała dwie trzeźwo myślące córki, chociaż media, które nie wybaczają, cały czas patrzyły jej na ręce.w tych wspomnieniach – historii głęboko przemyślanej i opowiedzianej z porywającą swadą – michelle obama zaprasza czytelników do swojego świata.

Komentarze

Anonim

Anonim

Nie jest to jakaś wybitna biografia aczkolwiek w sposób dosyć ciekawy pokazuje funkcjonowanie Białego Domu od środka, od sfery prywatnej poza politycznymi kwestiami. Otwiera też oczy na ciągle funkcjonujący problem rasizmu występujący w Stanach Zjednoczonych. Takie interesujące czytadło.

Malgorzata Godlewski

Malgorzata Godlewski

Polecam, jestem co prawda w trakcie czytania ale wciaga od pierwszej strony.

anonymous

anonymous

Dla mnie najlepsza motywująca i najlepsza książka jaką ostatnio czytałam.

Jolanta Majewska

Jolanta Majewska

Z wielkim zainteresowaniem czytałam bigrafię Michelle Obama. Czułam z nią wewnetrzną więź i wierzyłam w szczerość opowieści. Prezydentura jej męża trwająca dwie kadencje obfitowała w ciekawe wydarzenia polityczne. Biały Dom stał się bardziej otwarty i "ludzki", a ich rodzina była "normalna". Myślę, że dla społeczeństwa USA zaszło wiele korzystnych zmian. Jak zwykle w polityce, opozycja próbowała ich zdyskredytować. Dla mniej zorientowanych - ciekawa lekcja na temat różnic między Partią Demokratyczną a Partią Republikańską. Polecam!

Zostaw komentarz