Adeptka. Czarny Mag. Tom 2

Adeptka. Czarny Mag. Tom 2

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Czarny mag
Liczba stron: 274
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2019-01-29
Tytuł: Adeptka. Czarny Mag. Tom 2
Seria: Czarny mag
Autor: Carter Rachel E.
Tłumacz: Skowrońska Emilia
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 274
Data premiery: 2019-01-29
Rok wydania: 2019
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31507967

ryiah przetrwała próbny rok w akademii magii, ale dopiero teraz zaczyna się dla niej prawdziwa nauka. dziewczyna dostała się do wymarzonej frakcji bojowej, ale musi stawić czoła nauczycielowi, którego nie znosi, i wrogo nastawionej priscilli. Adeptka. Czarny Mag. Tom 2 Pdf. Sytuacji nie ułatwia też relacja z darrenem, oscylująca między wrogością a sympatią, może nawet fascynacją… kiedy jeden z uczniów zostaje zabity w nieprzyjacielskim ataku, nauka schodzi jednak na dalszy plan. W powietrzu wisi wojna, być może ryiah będzie musiała wykorzystać swoje umiejętności szybciej, niż sądziła. . Adeptka. Czarny Mag. Tom 2 Ebook.

Komentarze

kaduux2

kaduux2

Bardzo dobrze i szybko się czyta, polecam :)

Monika Bykowska

Monika Bykowska

Jedna z lepszych książek jakie czytałam - polecam każdemu kto lubi lekką książkę :)

rubikon

rubikon

"Pierwszy rok" oraz "Adeptkę" Rachel E. Carter dostałam w prezencie imieninowym od siostry. Muszę przyznać, że początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona, ale postanowiłam dać serii szansę. I było warto, ponieważ "Adeptka", drugi tom "Czarnego Maga", okazał się jedną z najlepszych książek w kategorii młodzieżowe fantasy, jakie czytałam w ostatnim czasie.

lipaeug

lipaeug

Drugi tom serii "Czarny mag" jeszcze lepszy niż "Pierwszy rok". "Adeptka" jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna, ciekawsza i trudno się od niej oderwać. W tym roku jeszcze trzeci tom - polecam każdemu kto lubi lekką książkę :)

cytryna

cytryna

Premiery "Adeptki" wyczekiwałam od zakończenia "Pierwszego roku" i nie zawiodłam się <3

pippa

pippa

Cykl "Czarny Mag" Rachel E. Carter jest fantastycznym przykładem na to, że fantastyka przewidziana jako młodzieżowa spokojnie może przypaść do gustu weteranom fantasy ;) "Adeptka" jest rewelacyjna, czekam z niecierpliwością na kolejne tomy.

mój empik

mój empik

Fantastyczna kontynuacja "Pierwszego roku". "Adeptka" wciąga od pierwszych stron i sprawia, że nie mogę się doczekać kolejnych tomów "Czarnego Maga".

Zostaw komentarz