Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1 
(audiobook mp3)

Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1 (audiobook mp3)

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Seria: Ukryta sieć
Czas trwania: 12 godz. 30 min.
Rozmiar 709,1 MB
Data premiery: 2019-01-21
Tytuł: Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1
Seria: Ukryta sieć
Autor: Szamałek Jakub
Lektor: Olma Błażej
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Data premiery: 2019-01-21
Rok wydania: 2019
Format: MP3
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Kopiowanie: nie dotyczy
Indeks: 31455732

pierwsza część trylogii "ukryta sieć" jednego z najbardziej obiecujących pisarzy młodego pokolenia. na warszawskiej ulicy dochodzi do wypadku. Szamałek przekonująco rysuje postaci uwikłane w medialną machinę, znakomicie tworząc nastrój zbliżającej się katastrofy. . Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1 (audiobook mp3) Pdf. Wszystko wskazuje na to, że stracił kontrolę nad pojazdem. Jej podejrzenia potwierdza anonimowe ostrzeżenie, którego zlekceważenie kończy się dla niej dramatycznie. Okazuje się, że w świecie rządzonym przez nowe technologie nic nie jest takie jak dawniej, a przestępcy działają w nowy, nieznany wcześniej sposób. "cokolwiek wybierzesz" to przeszywający thriller, którego finał na długo pozostaje w pamięci. Ginie ryszard buczek, aktor prowadzący popularny program dla dzieci. Jednak julita wójcicka, dziennikarka plotkarskiego portalu, ma podstawy sądzić, że ktoś pomógł celebrycie odejść z tego świata. Cokolwiek wybierzesz. Ukryta sieć. Tom 1 (audiobook mp3) Ebook.

Komentarze

Justyna

Justyna

Niesamowicie wciągająca historia, zaskakujące zwroty akcji, ciekawe postacie. Bardzo dobrze przeczytana.

Anonim

Anonim

Dziękuję za to że mogłam przeczytać tę książkę. Ciekawa fabuła,ktora porusza bardzo aktualny problem. Polecam w 100 procentach

Barbara Ważbińska

Barbara Ważbińska

Książka naprawdę trzyma poziom. Sama się z niej wiele dowiedziałam, no i Warszawa w tle.

Aldona

Aldona

Książka rewelacyjna. Dotykająca trudnego tematu, napisana czasem informatycznym językiem, ale zawsze z wyjaśnieniem, o co chodzi. Przeciętny Kowalski spokojnie powinien wszystko zrozumieć, jeśli choć trochę orientuje się w tematyce internetu i praw nim rządzących. Dość powiedzieć, że po lekturze tej książki z pewnością zadbacie o swoje bezpieczeństwo w sieci, a już na pewno zainstalujecie jakąś bezpieczną przeglądarkę. Co do fabuły - bardzo wciągająca, nie potrafiłam odłożyć tej książki, jak tylko nie mogłam czytać ebooka to słuchałam audiobooka, Szamałek naprawdę ma potencjał i świetnie buduje napięcie. Z czystym sumieniem polecam!

turbokubus

turbokubus

Super polecam

Anonim

Anonim

Wciągająca akcja, dobra książka trafnie opisujaca mechanizmy działajace w sieci.

Anonim

Anonim

Książka rewelacja! Szkoda że nie jest to powieść sf, ponieważ w realnym świecie, naprawdę bezpieczeństwo informatyczne jest słabe. A to jest smutne. Współczesny Kowalski jest za leniwy i za wygodny by zwracać uwagę na zagrożenia. Podziękowania dla autora oraz Pana Błażeja Olma, który cudownie oddawał emocje aktorów odczytując treść książki w formacie e-book! Rewelacja! Gorąco polecam! :-D

Magdalena Rumińska

Magdalena Rumińska

Świetna książka. Trzyma w napięciu do ostatniego słowa.

Anonim

Anonim

Jest to bardzo dobra książka. Opisuje morderstwa XXI w. Świat cyberprzestrzeni, no I aktualnej pedofilii. Polecam.

Anonim

Anonim

Książka bardzo dobra. Niestety lektor potrafi przeczytać ten są wyraz na trzy różne sposoby w ciągu minuty, sam robi literówki i za bardzo próbuje aktorzyć.

piecyk magda

piecyk magda

Bardzo słaby lektor

Katarzyna

Katarzyna

Bardzo dobra. Polecam. Trzyma w napięciu, zaskakuje zakończenie.

Anonim

Anonim

Pozycja obowiązkowa 👍

Dorota

Dorota

Początek mnie zniechęcił. W tej części autor, jak dla mnie, nadużywa określeń bohaterów imieniem i nazwiskiem oraz nieco nudzi opisem komplikacji życiowych pewnego policjanta. Wydało mi się to sztucznym naśladownictwem autorów skandynawskich. Wróciłam do książki tylko dlatego, że nic innego akurat nie miałam pod ręką. I NIE ŻAŁUJĘ! Największą wada tej książki jest brak odpowiedzi na pytanie: GDZIE U LICHA, SĄ POZOSTAŁE DWIE CZĘŚCI TRYLOGII????

Grzegorz Kowal-Gąska

Grzegorz Kowal-Gąska

Świetna książka. Trzyma w napięciu, zakończenie zaskakuje. Co ważne otwiera oczy w tematyce nowych technologii. Polecam.

Dorota

Dorota

Poczatkowo denerwowal mnie styl. Potem ppgnalam bez przystanku. Cholernie konsekwentna, wciagajaca intryga. Czekam na nastepne czesci

dmalesa

dmalesa

Książka z początku bardzo ciekawa ale im dalej w las tym... za dużo kwestii dotyczących informatyki tak niezrozumiałych dla człowieka nie interesującego się tym.

Krzysztof Lasocki

Krzysztof Lasocki

Trochę przewidywalne, ale w sumie wciągające i niezłe

Paweł Budzyński

Paweł Budzyński

Czyta się jednym tchem!

Katarzyna Podraza

Katarzyna Podraza

Czekam na kolejna

Zostaw komentarz