SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie

SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie

Zdrowie, rodzina

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 288
Rozmiar 154,1 MB
Data premiery: 2018-09-18
Tytuł: SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie
Autor: Rubik Anja
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 288
Data premiery: 2018-09-18
Rok wydania: 2018
Format: PDF UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27030387

I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: anja rubik. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi. Ogrom merytorycznej wiedzy. Rozmowy anji rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” w księgarniach już 19 września. anja rubik dała się poznać nie tylko jako jedna z najbardziej uznanych modelek na świecie, ale także oddana aktywistka społeczna. W minionym roku stworzyła kampanię #sexedpl, której twarzami stali się między innymi monika brodka, maffashion, robert biedroń i maciej stuhr. Zrezygnowali z zysków ze sprzedaży książki, które zostaną przekazane na rzecz fundacji #sexedpl. . Zero pruderii. Porządna dawka wiedzy podana jest w taki sposób, że trudno się od niej oderwać. mimo że książka adresowana jest przede wszystkim do młodzieży, tak naprawdę skorzysta z niej każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę o tematy związane z ciałem i intymnością. Na potrzeby książki rubik przeprowadziła rozmowy z kilkunastoma ekspertkami i ekspertami, których otwarcie pyta o wszystko, co w polskim społeczeństwie często kategoryzowane jest jako tabu. kiedy jest dobry czas na pierwszy raz i jak się do niego przygotować? co to jest grooming, seksting i consent? w jaki sposób rozpoznać infekcje przenoszone drogą płciową i gdzie je leczyć? jak dobrać najlepszą metodę antykoncepcji? czy kobieta, która spędziła noc z inną kobietą, jest już lesbijką? w czym może nam pomóc masturbacja? „#sexedpl” obejmuje wszystko, co powinniśmy wiedzieć, ale często wstydzimy się zapytać. książkę wyróżnia wyjątkowa oprawa wizualna. osiemnaście rozmów. SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie Ebook. Tak niska cena wynika z non profitowego charakteru publikacji — zarówno anja rubik, jak i wydawnictwo w.a.b. Premiera „#sexedpl. Dziewczyny, chłopaki, osoby niebinarne oraz pary, które odpowiedziały na zaproszenie anji rubik, to tylko część ruchu społecznego #sexedpl. Zapomnijcie o „sztuce kochania”. Komiksy znanej w sieci jako kiciputek katarzyny babis i fotografie zuzy krajewskiej dodają całości dynamiki, lekkości i elegancji. cały projekt powstał we współpracy z młodymi ludźmi – w książce pojawią się efekty sesji zdjęciowej #sexedpl, w której wzięło udział prawie sześćdziesiąt osób z polski, szwecji, anglii oraz białorusi. SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie Pdf. Odważna i przełomowa kampania #sexedpl kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Pora na „#sexedpl” – świetną lekturę w sam raz na nasze czasy, która w nowoczesny, merytoryczny, a zarazem przyjazny sposób podchodzi do zagadnień, które w polskim społeczeństwie zbyt często są zamiatane pod dywan. książka „#sexedpl” została pomyślana tak, by była osiągalna i dostępna dla jak największego grona odbiorców – kosztować będzie jedynie 19,99 złotych.

Komentarze

Holka

Holka

Fajnie, lekko napisana. Porusza ważne dla młodzieży tematy.

Anonim

Anonim

Książka warta polecenia. Jestem po 30-ce i kupiłam ją z ciekawości, w związku z tym, że sporo o niej słyszałam i chciałam móc wyrobić sobie o niej własne zdanie. Gdyby moja córka była starsza, na pewno kupiłabym jej taką książkę w prezencie. Minusem są jedynie pojawiające się w książce literówki, ale mam nadzieję, że zostanie to usunięte przy kolejnych wydaniach.

Natan

Natan

Książka świetna opowiadająca o seksie bez tabu. Ta książka powinna być wprowadzona jako podręcznik do WDŻ.

Joannusia

Joannusia

Ta książka to doskonała pozycja dla nastolatków. Żadnego wciskania katolickich pierdół, żadnych bredni, sama biologia, chemia, fizyka. Doskonałe podejście, piękne ilustracje, zabawne komiksy. Każdy nastolatek powinien ją mieć, przeczytać, przemyśleć zamiast mieć do głowy tłoczone staroświeckie bzdury rodem ze średniowiecza. Autorka podołała zadaniu. #Sexedpl to pozycja obowiązkowa także dla rodziców nastolatków. Będzie Wam się kochani łatwiej rozmawiało z dziećmi, na tematy niepotrzebnie uważane za trudne.

Anonim

Anonim

Gorąco polecam publikację

Zostaw komentarz