Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Seria: Uśmiech losu
Liczba stron: 500
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2018-04-04
Tytuł: Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1
Seria: Uśmiech losu
Autor: Krawczyk Agnieszka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 500
Data premiery: 2018-04-04
Rok wydania: 2018
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25924541

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1 Ebook. Czy zagadkowe zadanie okaże się dla sąsiadów uśmiechem losu, czy trudnym do pokonania problemem? "kamienica pod szczęśliwą gwiazdą" to piękna i ciepła opowieść o domu, który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie czujemy się samotni. w kamieniczce na krakowskich dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji, emerytowana artystka, młoda matka z dwójką uroczych dzieci, para nadętych pracowników korporacji i wreszcie rodzina, w której wszystkie kobiety noszą imiona zaczerpnięte z dramatów szekspira. stary dom kryje niejeden sekret. Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą. Uśmiech losu. Tom 1 Pdf. Poddajcie się urokowi tej klimatycznej opowieści o sile uczuć i potrzebie bycia razem, by wraz z bohaterami uwierzyć, że uśmiech losu zależy w dużej mierze od nas. pierwszy tom sagi "uśmiech losu", opisującej perypetie lokatorów kamienicy pod szczęśliwą gwiazdą. . Jego tajemniczy właściciel proponuje mieszkańcom udział w pewnym zaskakującym wyzwaniu. To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej w najbardziej niespodziewanych momentach.

Komentarze

lukorena

lukorena

piękna opowieść o bezinteresownej przyjaźni i zwykłych problemach ludzkich

Lalka5555

Lalka5555

Nie mam siły czytać trudnych książek... Ta książka jest wyjątkowa. Z jednej strony porusza trudne kwestie, a z drugiej robi to w taki sposób, że nie przytłacza czytelnika ciężarem gatunkowym. Mało tego ciepło relacji międzyludzkich ogrzewa czytającego i tak naprawdę wcale nie ma ochoty wychodzić z Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą! No chyba, że na spacer po Krakowie w towarzystwie bohaterów książki...

Barbara Pawela

Barbara Pawela

Książka urocza w czytaniu, przyjemnie "wciąga" . Dla mnie super

Anonim

Anonim

Lubię takie opowieści. Wciągnęła mnie , może nie od pierwszych stron ale jednak nie mogłam przestać czytac . Polecam.

mala1

mala1

Uwielbiam jej książki i czekam na kolejną część sagi☺

Anonim

Anonim

Wciągnęła mnie, a to już o czymś świadczy, jest ciekawa i życiowa. Poza tym nastawia pozytywnie do życia. Trochę mi się nie podoba zakończenie pierwszego tomu, ale sięgam po drugi.

Zostaw komentarz