Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora

Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora

Biznes, ekonomia

Wydawnictwo: Imprint Media
Liczba stron: 299
Rozmiar 3,9 MB
Data premiery: 2018-02-08
Tytuł: Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora
Autor: Kleczewski Damian
Wydawnictwo: Imprint Media
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 299
Data premiery: 2018-02-08
Rok wydania: 2017
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25547184

Damian kleczewski – doświadczony inwestor i szkoleniowiec – wie również, gdzie kryje się ryzyko i wyjaśnia, jak go uniknąć. Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora Ebook. W tym kompendium, które jest już jego czwartą książką: uczy czytelnika umiejętności dostrzegania okazji, jak też samodzielnego ich kreowania, szczegółowo omawia aspekty formalne i prawne, za każdym razem zwracając uwagę na te miejsca, gdzie może czaić się ryzyko i gdzie wymagana jest największa uwaga i skrupulatność, pokazuje, jak sprawnie przeprowadzić rentowny remont i „nie dać się wykończyć” ekipie, omawia różne typy inwestycji oraz sposoby na obliczenie ich rentowności i minimalizację ryzyka, przygotowuje do profesjonalnych negocjacji na etapie zakupu oraz sprzedaży lokalu, analizuje poszczególne typy kredytów i innych źródeł finansowania, przedstawia sposoby pozyskiwania środków na inwestycje przy minimalnym wkładzie własnym, pokazuje, jak wybierać dobrych najemców i unikać tych, którzy mogą okazać się problematyczni, daje czytelnikowi praktyczną wiedzę, by systematycznie i konsekwentnie budować majątek i w krótkim czasie osiągnąć wolność finansową. . Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora Pdf. prawdziwe kompendium wiedzy i praktycznych porad przydatne zarówno dla osób stawiających w branży nieruchomościowej swoje pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych inwestorów, szukających dodatkowych pomysłów na to, jak działać mądrzej, sprawniej i bardziej efektywnie.nie tracąc czasu na motywacyjne rozważania, autor prezentuje esencję wielu lat doświadczeń inwestycyjnych oraz pracy mentorskiej i szkoleniowej, odsłaniając sekrety znane dotychczas jedynie wytrawnym inwestorom.

Komentarze

Anonim

Anonim

Bardzo fajnie napisana książka. Doskonała dla amatora, ale także dla profesjonalisty. Sporo wiedzy napisanej fajnym językiem. :)

Anonim

Anonim

Widać, że autor ma spory zasób wiedzy. Na ogół nie ufam tego typu książkom z racji tego, że wychodzę z założenia że to kolejni pseudo "kołcze" z "Warszawki" co to mają mieszkanie w kredycie, auto na firmę i opowiadają o wielkim majątku zebranym w pół roku, ale tutaj naprawdę dużo ciekawych informacji. Książka godna polecenia :)

Zostaw komentarz