Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

Zdrowie, rodzina

Wydawnictwo: Media Rodzina
Liczba stron: 384
Rozmiar 6,1 MB
Data premiery: 2018-01-15
Tytuł: Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Autor: Faber Joanna , King Julie
Tłumacz: Horosiewicz Beata
Wydawnictwo: Media Rodzina
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 384
Data premiery: 2018-01-15
Rok wydania: 2018
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25325010

Autorki, joanna faber (córka adele) i julie king dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także wyciągają wnioski z wielu rozmów z rodzicami i specjalistami i za pomocą autentycznych historii oraz komiksów znanych z poprzednich tytułów w serii dostarczają szeregu praktycznych narzędzi i wskazówek, jak się komunikować, rozmawiać i rozwiązywać trudne sytuacje, nie ignorując przy tym potrzeb dziecka ani swoich. . Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez „the boston globe” „biblią wychowania”. jak poradzić sobie z maluchem, który nie chce myć zębów, odmawia jedzenia warzyw lub rozrzuca książki po całym pokoju? jak mówić, żeby maluchy nas słuchały to kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2-7 lat. Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały Ebook. podręcznik niezbędny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową adele faber, jedną z autorek bestsellerowego jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały Pdf.

Komentarze

anonymous

anonymous

Genialna książka. Zabawna, prosta, część rzeczy chyba wie się dość intuicyjnie, ale miło się upewnić, że czasem dobrze się coś zrobi :) Obowiązkowa lektura dla rodziców!!

Agnieszka Grajek

Agnieszka Grajek

Polecam wszystkim rodzicom! Napisana prostym językiem z mnóstwem przykładów z życia. Mówiąca nie o tym jak tresować dzieci, ale jak je wychowywać.

Anonim

Anonim

Mam wersje elektroniczna, ale muszę kupić papierową. Genialna!

Ola Rączka

Ola Rączka

Najlepszy poradnik dla rodziców małych dzieci jaki kiedykolwiek czytałam. Nie moralizuje, a pomaga na przykładach znaleźć najlepsze metody dla siebie. Na pewno wrócę do tej książki nie raz. Polecam!

Zostaw komentarz