Grzech. Komisarz Eryk Deryło. Tom 1

Grzech. Komisarz Eryk Deryło. Tom 1

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Seria: Mroczna strona
Liczba stron: 309
Rozmiar 2,5 MB
Data premiery: 2017-10-11
Tytuł: Grzech. Komisarz Eryk Deryło. Tom 1
Seria: Mroczna strona
Autor: Czornyj Max
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 309
Data premiery: 2017-10-11
Rok wydania: 2017
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22951700

Kiedy w kręgu zagrożonych przez psychopatę znajdzie się córka deryły, komisarz zrozumie, że czas, jaki miał na ujęcie szaleńca, właśnie się skończył. Krąg podejrzanych rośnie. Ktoś porywa kobiety, a ich rodziny otrzymują tajemnicze listy pełne ukrytych znaczeń. A zapłatą za grzech jest śmierć. . Kiedy zostaje odnaleziona kolejna ofiara, strach przeradza się w panikę. Grzech. Komisarz Eryk Deryło. Tom 1 Pdf. Grzech. Komisarz Eryk Deryło. Tom 1 Ebook. Tropy mnożą się i plączą. Ciało kobiety zostało okrutnie zbezczeszczone, z rozmysłem upozowane i porzucone na jednym z lubelskich cmentarzy.do sprawy zostaje włączony miłosz tracz, profiler mający za zadanie przygotować portret psychologiczny sprawcy.czy okoliczności, w jakich porzucane są ciała, mają jakieś znaczenie? a może wyraźne, bluźniercze nawiązania do symboliki religijnej stanowią jedynie próbę zmylenia pościgu? morderca przez cały czas znajduje się o krok przed ścigającą go policją. Pojawiają się kolejne ofiary, a spirala zła zdaje się nie mieć końca. Do sprawy zostaje przydzielony kontrowersyjny i wybuchowy komisarz eryk deryło.gdy znalezione zostają pierwsze zwłoki, na miasto pada strach, a presja wywierana na lubelską policję rośnie. „albowiem zapłatą za grzech jest śmierć...” rz 6, 23 w lublinie dochodzi do serii zaginięć.

Komentarze

Iwona Jaworska

Iwona Jaworska

Świetna książka, szybko się czyta, dobrze napisana I trzyma w napięciu do końca. Wszystkie 3 części są ze sobą fantastycznie powiązane.

grzesp123

grzesp123

Dobry kryminał

Anonim

Anonim

Genialna. Bardzo mocny i krwawy kryminał już od pierwszego rozdziału. Przez swój brutalny charakter książka jest porównywalna do kryminałów autorstwa Tess Gerritsen, choć może nawet jest bardziej hardcorowa. Przez bardzo drobiazgowe szczegóły można wcielić się w każdego bohatera, plus oczywiście w ofiarę. Niesamowicie wciągająca. Wątki satanistyczne, chrześcijańskie i symboliczne. Bardzo krótkie rozdziały i wartka akcja, nie można się oderwać.

Zostaw komentarz