Central park

Central park

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 256
Rozmiar 1,9 MB
Data premiery: 2017-06-30
Tytuł: Central park
Autor: Musso Guillaume
Tłumacz: Prądzyńska Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 256
Data premiery: 2017-06-30
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21058776

Nie znają się i nie pamiętają, żeby się kiedykolwiek spotkali. Central park Pdf. Niemożliwe? a jednak… jak wplątali się w tę niebezpieczną historię? plamy czyjej krwi znajdują się na koszulce alice? dlaczego w jej broni brakuje jednego pocisku? . Alice i gabriel budzą się na ławce w central parku skuci ze sobą kajdankami. Poprzedniej nocy alice bawiła się z przyjaciółkami na polach elizejskich, a gabriel grał na pianinie w dublińskim  klubie. Central park Ebook. 8 rano.

Komentarze

Krzysztof Dumański

Krzysztof Dumański

Aktualnie czytam, dobra. Ciekawie zawiązana akcja.

Anonim

Anonim

Naprawdę bardzo mi miło,że ostatnio przeczytane książki to same "wypały". Również " Central Park" jest udaną pozycją, zupełnie inną od pozostałych. To coś jak połączenie kryminału, dreszczowca i wątku psychologicznego. Czytasz i nie możesz przestać. Każda strona wciąga, wartka akcja trwa od początku do końca... A zaczęło się tak... Pewnego ranka, policjantka Alice budzi się na ławce w nowojorskim Central Parku. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie obcy facet przykuty do niej kajdankami, pistolet bez jednej kuli,który ma przy sobie i ślady krwi na koszuli. No i fakt,że nic nie pamięta. Po za jednym wspomnieniem.... Francuska policjantka i amerykański jazzman ruszają naprzeciw niebezpiecznej przygodzie, by odkryć czego mogli się dopuścić ostatniej nocy. Tylko czy w tym tkwi rozwiązanie? Czy to na pewno policjantka i muzyk? A może kogoś udają? Bolesna przeszłość. Tajemnice. Seryjny morderca. A jeśli jesteś bliżej rozwiązania, jeśli zakotwiczyło się w tobie? Nie wiem co mogę napisać nie zdradzając zbyt wielu szczegółów. Z reguły nie czytam kryminałów, po " Laurze",która zdecydowanie była w mojej opinii, kiepska, zakończyłam przygodę z tym gatunkiem, a " Central Park" cudownie ją odnowił. Miłe zaskoczenie, odskocznia od romansideł. Wciągnął mnie i przekonał od pierwszych stron. Dawał możliwość samodzielnego rozwiązywania zagadki, której, nawiasem mówiąc, nie udało mi się rozwiązać. Czyta się szybko, polubiłam Alice, Gabriela również. Było mi ich żal, ich bolesnej, zszarganej przeszłości. Tego poświęcenia kariery, miłości. Jeśli na świecie ktoś tak przykładał by się do swojej pracy, z taką pasją, to pozazdrościć. Chociaż w tym wypadku okazało się to zbyt niebezpieczne... " Central Park" to jedna z tych powieści " o, już wiem. Eee, nadal nie mam pojęcia". Autor skonstruował genialną fabułę i portret postaci. Fani Sherlocka odnaleźli by coś dla siebie. Nawet fani romansideł, jeśli zajrzą głębiej, powinni być chociaż w minimalnym stopniu usatyskafcjonowani. Ja mówię " jestem na tak". I niebawem zabieram się za kolejną książkę autora. Polecam.

Aneta Kozera

Aneta Kozera

Książka trzyma w napięciu, jest rewelacyjnie napisana, a do tego ma zaskakujące zakończenie. Wszystko to, co u Musso jest codziennością, dla czytelnika może być najlepszą opcją na wieczór. Polecam!

wiktoria

wiktoria

Ciekawa. Zaskakujące zakonczenie. Szybko i łatwo sie czyta.

Ewa

Ewa

Kolejna Jego książka. Zaskakujące perypetie głównych postaci. Zwroty akcji o 180 stopni. Nie można się od nie oderwać. A zakończenie..... Zaskakujące. Ewa

Dorota

Dorota

Książka jest ok. Jest akcja, jest zagadka. Rozwiązanie zaskakujące. Ogólnie, tak jak inne książki tego autora, dobrze się czyta. Nie chcę dawać 5 gwiazdek, bo czytałam lepsze książki, ale gdyby można było, dałabym 4 i pół.

nataliaaaa

nataliaaaa

świetna książka.trzyba w napięciu. ma niespodziewane zakończenie ! Serdecznie polecam, w szczególności dla młodzieży.

Joanna Skoracka

Joanna Skoracka

Super książka. Zakończenie jak zwykle nieoczekiwane.

Anonim

Anonim

Ciekawa fabuła.przyjemnie sie czyta .gorąco polecam

mxrtyx

mxrtyx

Książka wspaniała. Zagadka utrzymana do samego końca. Niesamowity zwrot akcji.

Zostaw komentarz