Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem

Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem

Rozwój osobisty

Wydawnictwo: MiND Dariusz Syska
Liczba stron: 161
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2016-06-22
Tytuł: Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem
Tytuł oryginalny: Aus Erziehung Wird Beziehung
Autor: Juul Jesper
Tłumacz: Syska Dariusz
Wydawnictwo: MiND Dariusz Syska
Język wydania: polski
Język oryginału: niemiecki
Liczba stron: 161
Data premiery: 2016-06-22
Rok wydania: 2016
Format: PDF UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 19834016

Podpowiada, jak kochać dzieci, żeby czuły, że są kochane, jak rozwiązywać konflikty rodzące się wokół władzy w rodzinie i jak może wyglądać prawdziwie osobista rozmowa z dzieckiem. . Cenne są liczne przykłady z doświadczenia i praktyki poradniczej duńskiego pedagoga, które pozwalają bliżej zrozumieć jego podejście do dzieci i do rożnych problemów w rodzinie.juul opowiada o tym, co najważniejsze w relacjach z dziećmi: rezygnacji z pozycji siły i poważnym traktowaniu ich potrzeb. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe. w osobistej rozmowie jesper juul porusza cale bogactwo wątków związanych z wychowaniem dzieci. Jedną z nich jest chęć bycia naprawdę dostrzeżonym przez dorosłych. Poczucie własnej wartości, nauka odpowiedzialności, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych, problemy w szkole… ‒ te i wiele innych kwestii pojawiają się w tej książce. Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem Ebook. Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem Pdf.

Komentarze

Klaudia Gasiorowska

Klaudia Gasiorowska

Mądrą książka, o relacjach rodzinnych, o szacunku do dzieci i o zaufaniu, świetnie tłumaczy dlaczego "bo Mama wie lepiej" to bujda.

Anonim

Anonim

Niestety trochę przegadana ale bardzo interesujaca pozycja. Daje do myślenia nie dając jednoznacznej recepty na problemy wyborow metod wychowawczych przez wspolczesnych rodzicow

Zostaw komentarz