Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności

Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności

Biznes, ekonomia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Liczba stron: 670
Rozmiar 11,9 MB
Data premiery: 2015-10-26
Tytuł: Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności
Tytuł oryginalny: Money. Master the game
Autor: Robbins Anthony
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 670
Data premiery: 2015-10-26
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18452044

Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności Ebook. To prosta i sprawdzona droga do finansowej wolności.tony robbins prowadził sesje coachingowe dla ponad 50 mln ludzi w przeszło 100 krajach.ponad 4 mln uczestników wzięło udział w jego całodniowych programach szkoleniowych. Dotąd jednak tylko najpotężniejsi i najbardziej ustosunkowani mieli dostęp do odpowiedniej wiedzy i właściwych instrumentów. Odrzucą finansowe mity, co umożliwi im skuteczne działanie. Najnowsza książka tony’ego robbinsa, pierwsza po niemal dwudziestoletniej przerwie, odnosi się do tematu, który dotyka wszystkich: jak zapewnić sobie – i swojej rodzinie – pełnię finansowej wolności.na podstawie licznych badań i rozmów z ponad pięćdziesięcioma światowymi ekspertamiw dziedzinie finansów (takimi jak carl icahn, charles schwab, ray dalio, steve forbes) tony robbins opracował prosty siedmioetapowy plan gwarantujący finansową wolność.książka tony’ego robbinsa, napisana klarownym językiem, wypełniona jest inspirującymi opowieściami, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane operacje finansowe stają się jasne i wykonalne. Książka ta pomoże wam skorzystać z możliwości, które umykają uwadze wszystkich, oraz uniknąć kosztownych błędów popełnianych na co dzień przez miliony ludzi. Efekt: wiele osób się wzbogaci. . Na lekturze skorzystają wszyscy czytelnicy – niezależnie od osiąganych dochodów. Oprah winfrey nazywa go „superczłowiekiem – katalizatorem zmian”. Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności Pdf. osiągnięcie prawdziwej finansowej wolności nie jest skomplikowane.

Komentarze

Anonim

Anonim

Konkretne strategie do odniesienia wolności finansowej. Szkoda tylko ze koszyk bezpieczny oparty jest na rynku amerykańskim. Rentowność naszych obligacji czy lokat nigdy nie będzie, tak opłacalna jak tam, wiec konstrukcja naszego docelowego portfela mija się z celem. Aczkolwiek jeżeli chodzi o strategie na giełdzie bardzo fajnie opisane. Ogólnie mówiąc ciekawa książka, ale nie do końca spełniająca swoją role na polskim rynku. Tak czy inaczej polecam, bo jest co czytać, a wiedzy w naszym życiu nigdy zbyt wiele.

adrianzss

adrianzss

Dla laika ta książka wydaje się zbyt ciężka. Z pewnością warto ją przeczytać, jeśli ma się chociaż odrobinę pojęcia o inwestowaniu, giełdzie czy papierach wartościowych i innych dokumentach.

Zostaw komentarz