Dziewczyna, która chciała zbyt wiele

Dziewczyna, która chciała zbyt wiele

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Jaguar
Liczba stron: 238
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2012-11-26
Tytuł: Dziewczyna, która chciała zbyt wiele
Autor: Echols Jennifer
Tłumacz: Żbikowska Małgorzata
Wydawnictwo: Jaguar
Język wydania: polski
Liczba stron: 238
Data premiery: 2012-11-26
Rok wydania: 2012
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12353927

Dziewczyna, która chciała zbyt wiele Ebook. Przestrzegać prawa. wszystko, czego pragnie meg, to uciec. To dlatego pewnego dnia posuwa się za daleko. Uciec od przywiązanych do skrajnie nudnego życia rodziców. Mógł iść do collage’u. A jednak zdecydował się zostać.   . Uciec ze szkoły. john ma dziewiętnaście lat. Uciec z rodzinnego miasteczka. Był najlepszym uczniem w szkole. To dlatego nie potrafi spojrzeć przez palce na wybryk meg i postanawia dać dziewczynie nauczkę, której szybko nie zapomni. Łamie prawo i zostaje nakryta przez policję. Dziewczyna, która chciała zbyt wiele Pdf. Służyć i chronić.

Komentarze

Anonim

Anonim

Niestety, książka nie wywarła na mnie zbyt dobrego wrażenia… Nastoletnia Meg to typowa buntowniczka. Nie słucha nikogo, ma niebieskie włosy ( w tak małym miasteczku to prawdziwy szok 😉 ) i robi co chce. Wraz z przyjaciółmi wybierają się na owiany niebezpieczną legendą most, gdzie piją alkohol, planują szalone ferie i obściskują się. Zostają przyłapani przez policję i zatrzymani. John After to policjant z krwi i kości, dba o porządek w miasteczku, którego nie zamierza opuszczać, za specjalną misję wziął sobie chronienie i surowe karanie osób, wchodzących na most…. Meg i After. Dwa uparte charaktery, zmuszone spędzać ze sobą czas… Jak potoczą się ich losy? Moim zdaniem nieciekawie, niestety. Po opiniach, ocenach i ,, pewnego dnia posuną się za daleko”, miałam nadzieję na coś bardziej wciągającego. Przeczytałam do końca w nadziei na intrygujące rozwiązanie sekretów bohaterów,które przewijały się gdzieś między wierszami. Tymczasem biorąc pod uwagę,że właściwie nie stało się nic ciekawego, książka jest dosyć nudna, a nawet infantylna. Fabuła jest bezsensowna. Czytałam zdecydowanie bardziej interesujące młodzieżówki. Dobrze,że nie miała zbyt wielu stron. Po za tym pomylenie 19-latka z 40-latkiem to już przesada… Nie polecam, przeczytajcie coś godnego uwagi, nie dajcie się zwieść opisowi,który sugeruje niezwykle ciekawą historię, bo możecie się niestety mocno zawieść…

Anonim

Anonim

W dzisiejszym świecie może stać się wszystko. Siedemnastoletnia Meg zdążyła się już o tym przekonać. Dziewczyna jest ekspertką od złego zachowania, stwarza dużo kłopotliwych sytuacji. Kiedy przekracza jedną z granic czeka na nią kara, która może być jej szansą na nowe lepsze życie. Poznanie Johna pozwala jej rozpocząć Nowy etap życia. Książka warta przeczytania.

Zostaw komentarz