Miasto kości. Dary anioła. Tom 1

Miasto kości. Dary anioła. Tom 1

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Seria: Dary anioła
Liczba stron: 528
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2016-09-27
Tytuł: Miasto kości. Dary anioła. Tom 1
Tytuł oryginalny: Mortal Instruments: City of Bones
Seria: Dary anioła
Autor: Clare Cassandra
Tłumacz: Reszka Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Język wydania: polski
Liczba stron: 528
Data premiery: 2016-09-27
Rok wydania: 2009
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12206582

Clary jest rozdarta pomiędzy uczuciami, które żywi do dwóch chłopców – jej najlepszego przyjaciela, simona oraz do tajemniczego łowcy wampirów, pół człowieka, pół anioła jace’a. Miasto kości. Dary anioła. Tom 1 Ebook. Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem rozrywki są ulice manhattanu i nocne kluby. . być świadkiem morderstwa – to przeżycie, które pozostawia w psychice ślad na całe życie. Clary fray wiedze życie normalnej, nieco zbuntowanej nastolatki. Poszukując matki, clary trafia do tajemnego świata położonego głęboko pod ulicami nowego jorku, zwanego podziemnym światem, pełnego tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i wampira i demonów. Bohaterką bestsellerowej serii „dary anioła” jest clary fray – nastoletnia rudowłosa artystka o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Miasto kości. Dary anioła. Tom 1 Pdf. W ciągu następnych 24 godzin znika matka clary, a ona sama o mało nie ginie z ręki demona. Wkrótce sama staje się częścią ukrytego świata łowców demonów zwanych nefilim i odkrywa straszną tajemnicę... Są to nocni łowcy, tajemna kasta wojowników, których celem jest walka z demonami. Clary czuje, że powinna zawiadomić policję, ale wie, że nikt jej nie uwierzy, gdyż ciało zamordowanego rozpłynęło się w powietrzu, a napastników nikt oprócz niej nie widzi. Aż do czasu, gdy pewnej nocy w nocnym klubie pandemonium trzech nastolatków, których widzi tylko ona, na jej oczach zabija chłopca, który, jak się okazuje, tak naprawdę nie jest chłopcem... Gdy jednak pewnego razu w klubie staje się świadkiem bezwzględnego morderstwa popełnionego przez trzech nastolatków na ich rówieśniku, jej dotychczasowa rzeczywistość kompletnie się rozpada.

Komentarze

egnis

egnis

Bardzo miło się czyta , bardzo mnie się spodobał pomysł autorki na łowców i ich przygody. Polecam

Wioletta Dobrzeniecka

Wioletta Dobrzeniecka

Clary, nastoletnia dziewczyna, żyjąca przeciętnym życiem. Zdolna malarka, która odziedziczyła swój talent po matce. Żyjąca w przekonaniu o niewinności świata i ludzi. Podczas pewnego dnia wszystko się zmienia. Dziewczyna widzi coś, czego nie powinna widzieć. Okazuje się, że nie jest tym za kogo się uważała. Już sama nie wie kim jest. Zaczyna żyć w świecie, o którym istnieniu wiedziała jedynie z gier, w które grał jej przyjaciel Simon, w którego istnienie nigdy nie wierzyła. Aż do tego dnia... Zaczyna zupełnie nowe życie, przy boku ludzi, których ledwo, co poznała, bez matki, ojca. Bez nikogo, z kim mogłaby porozmawiać o tym co się dzieje. Jest jedynie Jace, który z pozoru arogancki a zarazem opiekuńczy, czuje silną więź z Clary, nie będąc w stanie zostawić ją samej. Cała recenzja na http://timeofbook.blogspot.com/2017/07/56-miasto-kosci.html

kasiuncia15

kasiuncia15

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam i przeczytałam opis tej książce od razu chciałam ją przeczytać. Według mnie ta autorka jest genialna ! Sposób w jaki pisze, jest tak interesujący, że nie można się oderwać, ponadto czytając tą książkę ( jak w każdej innej) domyślałam się niektórych sytuacji jednak w ostatnim momencie autorka zmienia trop i pisała coś zupełnie innego niż mi się wydawało, ale idealnie łączy się z całą fabułą. Coś wspaniałego ! Do tego niebanalna historia z zagadkami i niezwykle poruszające momenty. Książka przemyślana i od początku wciągająca, polecam ją wszystkim !

GLight

GLight

Kupując tę książkę, szczerze mówiąc, nie do końca byłem przekonany co dojej treści. Dodam że o tytule nic wcześniej nie słyszałem, i wydawało mi się, żeot mamprzed sobą kolejne romansidło pokroju 'Zaćmienie'. Tytuł jednak bardzo mnie zaskoczył, nie opiera się bowiem tylko na miłostce bochaterki, w powieści znajdziemy także niewybrednych chumor, wciągającą zagadkę oraz dobrze rozpoczętą historię... no właśnie, rozpoczętą, trzebasięchyba wziąśćzakolejny tom ;)

Zostaw komentarz