Dom na klifie

Dom na klifie

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Prószyński Media
Liczba stron: 366
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2013-08-29
Tytuł: Dom na klifie
Autor: Szwaja Monika
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Liczba stron: 366
Data premiery: 2013-08-29
Rok wydania: 2009
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11999652

Poznajemy go jako dziennikarza szczecińskiej telewizji. I czy zdoła przetrwać? . w typowych romansach zawsze jest tak: ona spotyka jego (lub on ją), potem się zakochują, coś im przeszkadza, ale w końcu odbywa się wesele i "żyją długo i szczęśliwie". Czy jest coś, co może połączyć tych dwoje? czy małżeństwo zawarte w konkretnym celu, jak spółka handlowa, ma sens? czy rodzinny dom dziecka zosi i adama w ogóle powstanie... Kandydatem staje się sympatyczny prawie czterdziestolatek, z wykształcenia psycholog, który do tej pory nie uprawiał żadnego zawodu dłużej niż trzy lata. Dom na klifie Ebook. Dom na klifie Pdf. W "domu na klifie" zawarcie małżeństwa jest potrzebne ze względów praktycznych: młoda kobieta chce założyć rodzinny dom dziecka, a do tego musi mieć męża.

Komentarze

ewa9393953

ewa9393953

Typowa kanapowa literatura kobieca dla pań w średnim wieku. czyta się przyjemnie, czasem uśmiech gości na twarzy. Bez szczególnej głębi psychologicznej, ale czasem miło przeczytać coś skomplikowanego z pozytywnym zakończeniem. pierwsza książka p. Szwaji, która przeczytałam. Prezentowany styl, humor i spojrzenie na człowieka zachęcił mnie by poznać resztę książek pisanych z przymrużeniem oka.

Magda L

Magda L

niezla lektura na pochmurne dni. kilka zabawnych postaci, duzo sie dzieje, jedna z lepszych ksiazek pani Szwaji; napisana dosc frywolnym stylem i niedoskonala polszczyzna, ale -ogolnie rzecz biorac- czyta sie dobrze, a o to przeciez chodzi.

anonymous

anonymous

Zosia, wychowawczyni w domu dziecka wychodzi za mąż. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie było zaaranżowane. Adam mąż Zosi dzięki małżeństwu staje się właścicielem domu, a Zosia jako mężatka może założyć rodzinny dom dziecka. Czy tych dwoje podoła problemom? Czy zawarta transakcja ma sens? Czy marzenia się spełniają? Przeczytaj, bo warto.

Zostaw komentarz