Pippi wchodzi na pokład. Pippi Pończoszanka. Tom 2 
(audiobook mp3)

Pippi wchodzi na pokład. Pippi Pończoszanka. Tom 2 (audiobook mp3)

Dla dzieci

Wydawnictwo: Jung-off-ska Sp.k.
Seria: Pippi Pończoszanka
Czas trwania: 2 godz. 44 min.
Rozmiar 251,8 MB
Data premiery: 2011-11-08
Tytuł: Pippi wchodzi na pokład. Pippi Pończoszanka. Tom 2
Seria: Pippi Pończoszanka
Autor: Lindgren Astrid
Tłumacz: Chłapowska Teresa
Lektor: Jungowska Edyta
Wydawnictwo: Jung-off-ska Sp.k.
Język wydania: polski
Data premiery: 2011-11-08
Rok wydania: 2010
Format: MP3
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Kopiowanie: nie dotyczy
Indeks: 10820339

Pippi wchodzi na pokład. Pippi Pończoszanka. Tom 2 (audiobook mp3) Ebook. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się być stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce.tytuł oryginału: pippi långstrump går ombord© for the polish translation by teresa chłapowskareżyseria: rafał sabaramuzyka i wykonanie: sambor dudzińskiprojekt okładki i ilustracje: piotr sochawiek: 4+plik zabezpieczony - watermark . Pippi wchodzi na pokład. Pippi Pończoszanka. Tom 2 (audiobook mp3) Pdf. słuchaj pippi! część druga.wolisz zostać piratem niż elegancką damą, a wakacje kochasz bardziej niż tabliczkę mnożenia? to zupełnie tak jak pippi. Jeśli jeszcze masz serce tak dobre jak ona, uwielbiasz robić niespodzianki i nie pozwolisz skrzywdzić słabszego, szykuj się do drogi, bo do portu zawinęła "podfruwajka" i właśnie pippi wchodzi na pokład.do zabawy zaprasza edyta jungowska.

Komentarze

Anonim

Anonim

wspaniała,

joasiamichalowska

joasiamichalowska

Świetny audiobook. Po pierwsze ciekawa i śmieszna historia, po drugie genialnie przeczytana przez Edytę Jungowską. Córeczka zna ją już prawie na pamięć.

Agnieszka Tchórz

Agnieszka Tchórz

To już druga część przygód Pippi, której słuchamy wszyscy z zapartym tchem podczas dłuższych podróży. Pani Jungowska genialnie czyta bajkę modulując głos i wydając przeróżne ciekawe dźwięki, które sprawiają, że przygody są jeszcze ciekawsze, a słuchacze mocno się angażują. Polecam bardzo mocno!

Michał Piotrowicz

Michał Piotrowicz

Dzieciaki uwielbiają Pippi, a głos Edyty Jungowskiej jest niezastąpiony w jej roli. Naprawdę polecam, zwłaszcza na długie trasy samochodem.

Anna Nawrocka

Anna Nawrocka

Rozbrykana Pippi najbardziej ceni sobie przyjaźń Tomiego i Aniki. To dla nich postanawia ostatecznie zostać w Willi Śmiesznotce zamiast wypłynąć w morze. Mimo, że mieszkają w małym miasteczku z Pippi zawsze coś się dzieje i jest wesoło. Polecam

Zostaw komentarz