Krzyżacy 
(audiobook mp3)

Krzyżacy (audiobook mp3)

Lektury, pomoce szkolne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Aleksandria
Czas trwania: 29 godz. 58 min.
Rozmiar 1235,5 MB
Data premiery: 2011-02-03
Tytuł: Krzyżacy
Autor: Sienkiewicz Henryk
Lektor: Wróbel Zbigniew
Wydawnictwo: Wydawnictwo Aleksandria
Język wydania: polski
Data premiery: 2011-02-03
Rok wydania: 2007
Format: MP3
Indeks: 60545039

Dajmy się porwać fabule i z bohaterami przeżyjmy chwile niedoli i szczęścia... Wymagających czytelników zachęcać nie trzeba, inni nie pożałują, że zdecydowali się na odsłuchanie utworu. . czym krzyżacy są dla nas dzisiaj? odległym wspomnieniem świetności naszego kraju? obrazem rycerskich zwyczajów? a może historią pojedynczych bohaterów, których los splótł się z losami narodu i niezrozumiałym zrządzeniem w równej mierze dał im posmakować radości i bólu? spod pióra pisarza wyszło dzieło na tyle złożone, że podążanie tropem fabuły każdemu dostarczy przeżyć płynących z obcowania z wielka literaturą. Zasłuchajmy się zatem w opowieść o minionej świetności... Krzyżacy (audiobook mp3) Ebook. Krzyżacy (audiobook mp3) Pdf. Stańmy oko w oko z najlepszym rycerstwem ówczesnej europy...

Komentarze

Grzegorz Bureta

Grzegorz Bureta

Super produkt, bardzo dobrze się słucha. Gorąco polecam.

Magdalena plata

Magdalena plata

bardzo przydatne

Anonim

Anonim

Co do głównego bohatera to trzeba przyznać że dziwaczna postać, nierealna i nielogiczna. Niczym magiczny awatar pozbawiony ludzkich cech. Jak się tak zastanowić Zbyszko na poczatku tworzy kosmiczny romans z Danusią, nastepnie żyje samotnie aż do trzydziestu paru lat. Że nie zdziwaczał? I potem niczym przeciętny kowalski powraca na ziemię zakłada rodzinę i staje się "zwykłym człowiekiem" powracając z "odjechanego" kilkunastoletniego tragicznego wirtualnego nieszczęsnego romansu. Jagience zeszło kilkanaście lat na poderwwniu go, ale też grzecznie poczekała . Książka trzyma w napięciu, czy Jagience uda sie poderwać Zbyszka? Pytanie pada na początku powieści, a odpowiedź? Uwaga - na końcu. Także cierpliwości. Swoją drogą chłop miał zdrowie. Dobra, a reszta książki? Imponująca znajomość historii Sienkiewicza, piękne słownictwo. tak że obok irytującej infantylnej historii miłosnej reszta warta przeczytamia. Lektor bardzo ładnie czyta, miło sie słucha.

Agnieszka Walicka-Pyłko

Agnieszka Walicka-Pyłko

Klasyka. Pomaga młodzieży w nauce. Dorośli też słuchają z przyjemnością.

Kathierina

Kathierina

Bardzo przyjemna lektura w czytaniu. Idealna dla dyslektyków - dzięki audiobookowi Krzyżacy stali się ulubioną powieścią mojego "anty-czytającego" dziecka :-).

Klara

Klara

Świetny audiobook! Bardzo przyjemnie się słucha, a najlepsze jest to, że można słuchać wszędzie. ;) Książka stała się ciekawa, w ogóle się tego nie spodziewałam. Jak najbardziej polecam!

Bogumiła Woźniak

Bogumiła Woźniak

Przypomniałam sobie lekturę z czasów szkolnych, można posłuchać.

wh00per

wh00per

Bardzo dobry audiobook. Rewelacyjne czytanie. Polecam!

Franciszek Łukasik

Franciszek Łukasik

Gdyby w czasach mojej szkoły dostępne były audiobooki nie zniechęciłbym się tak bardzo do czytania lektur :) Fajny sposób, aby nawet największy leń, który nie cierpi czytania, zapoznał się z największymi dziełami polskiej literatury. Audiobook "Krzyżaków" jest bardzo wysokiej jakości, przy dobrych słuchawkach i wolnym czasie można spędzić kilka godzin, słuchając bez przerwy. Głos lektora Pana Zbigniewa Wróbla jest bardzo przyjemny, nie ma w nim ani grama monotonii, co jest ważne w przypadku tak długich i ciężkich książek, jego sposób mówienia dobrze działa na wyobraźnię. Cieszę się, że po tylu latach samowolnie skusiłem się na "Krzyżaków". :)

Anna Morawska

Anna Morawska

naprawdę dobry audiobook, lektor wyraźnie czytał a to najważniejsze. Kupiłam go dla brata, który niezbyt dobrze czyta - był zadowolony.

tsf1

tsf1

Jeżeli jesteś dyslektykiem, albo zwyczajnie nie lubisz czytać, to masz idealne dla siebie rozwiązanie - zakładasz słuchawki, włączasz wyobraźnię i zrelaksowany słuchasz aktorskiego głosu lektora. Sukces w szkole murowany!

Gabriela Baum

Gabriela Baum

Dość ciekawa lektura...polecamwarto się zainteresować ;)

Sylwia Buczak

Sylwia Buczak

Dobra pozycja dla tych, którzy nie bardzo lubią siedziec godzinami nad książką. do posłuchania w każdym miejscu i czasie.

bartoszekkamusi

bartoszekkamusi

Polecam, świetnie się słucha, lektor pierwsza klasa, żadnej nadgorliwości w przekazywaniu emocji treści.

pmp

pmp

Dobrze się słucha, lektor nie jest męczący. Polecam dla "nie lubiących" czytać.

anonymous

anonymous

Interpretację oceniam jako bardzo dobrą. Należy tylko zarezerwować sobie odpowiednio dużo czasu na słuchanie...Polecam!

Kikana

Kikana

Oj kiedy ja pierwszy raz czytałam Krzyżaków. Chyba ze sto lat temu. Uwielbiam sobie przypominać klasyki literatury polskiej. A skoro pojawił się na rynku audiobook to grzechem byłoby nie przesłuchać. Bardzo dobra jakość, świetny lektor z nienaganną dykcją. Sama przyjemność ze słuchania. Polecam!

Anonim

Anonim

Kupiłem go wczoraj, aby wysłuchać. Pierwsze co mnie zdziwiło jak go włączyłem,to bardzo dobra jakość. Miło się go słucha. Rozdziały trwają około 30 min :)

Lamia

Lamia

Moja córka miała ostatnio Krzyżaków jako lekturę szkolną i oczywiście od razu przeraziła ją grubość książki. A że czyta bardzo niechętnie, a ja nie wyobrażam sobie, żeby mogła przeczytać tylko streszczenie to postanowiliśmy zakupić audiobooka. Godzina słuchania dziennie i książka zrobiona w niecały tydzień. Nowoczesne technologie jednak na coś się przydają :)

Zostaw komentarz